Skvelá ponuka práce! Operátor výroby - Veľká Lomnica a Kežmarok

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
2.50 EUR/hodina, + nočné, nadčasové, výkonnostné, dochádzkové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: : Veľká Lomnica 3 zmeny , Kežmarok 2 zmeny
- výroba autopoťahov , autosedačiek + interiérové doplnky do automobilov
- práca v 2 a 3-zmennej prevádzke
- práca v stoji a v takte

- stravné lístky v hodnote 3,30 € ,
- nočné, nadčasové, výkonnostné, dochádzkové príplatky
- BONUS 100€ po uplynutí skúšobnej
- práca vhodná aj pre ženy!

V prípade záujmu o predmetnú pracovnú pozíciu zašlite prosím svoj životopis na:
Marcel Maličký
mobil: +421 908 054 137
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať v 2 a 3 zmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1995422  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina, + nočné, nadčasové, výkonnostné, dochádzkové príplatky