Pozor! Skvelá ponuka pre opatrovateľky/ Zdravoté sestry v Nemecku

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Celý rok - 2015
11.50 EUR/hodina, + príplatky za nadčasy, nočné, víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistencia pri určitých ošetrovateľských, diagnostických a liečebných
úkonoch
- vedenie dokumentácie o poskytovanej starostlivosti
- Spolupracovať s pracovným tímom v režime všeobecnej a
špecializovanej zdravotnej starostlivosti
- Doprovod klientov a úkony s tým súvisiace

- 6 týždňový turnus / 1 týždeň voľno
- poradenstvo/ zaškolenie
- zabezpečenie uznania vzdelania v Nemecku
- doprava hradená firmou Edymax (po každom odpracovanom 6
týždňovom turnuse)
- ubytovanie (príspevok na ubytovanie vo výške 200-300 EUR/
mesačne)
- styčná osoba počas celého pobytu
- nárok na 24 dní dovolenky
- zabezpečenie s kompletizáciou dokladov pre zamestnávateľa, úhrada
poplatkov spojených s prekladom a notárskym overením, pomoc s
nahlásením na pobyt v Nemecku, pomoc s daňovým priznaním
- strava (spoločné stravovanie s kolegami v príjemnom prostredí)
- nábor novej pracovnej sily (BONUS = 100 EUR/ jednorázovo)
- opatrovateľský balíček (cestovná firemná taška, kniha nemeckého
jazyka pre opatrovateľky, kniha o Bavorsku, mobilný telefón s
prepaid card na kontakt so styčnou osobou počas celého pobytu a
ochranné pracovné pomôcky)

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
[email protected] , +421 905 569 357,
[email protected], +421 918 602 577,

Životopisy posielajte cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzčov, najmä tých ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť fungujúca na osobnom členstve vo svojich početných pobočkách na rôznych úsekoch sociálnej práce – pomoc sociálne znevýhodneným ľuďom. Prispieva k tomu, aby sa rodiny, mládež, seniori, migranti a ľudia so sociálnymi psychickými, zdravotnými a pracovnými problémami cítili lepšie, aby si našli miesto v spoločnosti. Mníchovská pobočka spoločnosti zamestnáva okolo 3000 členov – patrí k najväčším poskytovateľom sociálnych služieb v Nemecku. Jej zamestnanci sa starajú o starých, deti, mládež, rodiny. Každý rok poskytne svojim zamestnancom až 5 dní na ďalšie vzdelávanie. Stará sa o ich odborný rast, poskytuje možnosť ďalšieho vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- stredoškolské zdravotnícke vzdelanie s maturitou, nadstavbové/
vyššie odborné zdravotnícke vzdelanie, vysokoškolské I./II. stupňa
(odbor/ zameranie: zdravotníctvo)
- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka (úroveň B2)
- opatrovateľský kurz vítaný, prax v odbore nutná

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1951127  Dátum zverejnenia: 24.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11.50 EUR/hodina, + príplatky za nadčasy, nočné, víkendy a sviatky