Operátor výroby klimatizačných jednotiek - Plzeň

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Plzeň - město
Termín nástupu
08.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
65 - 85 Kč/hodina, Hodinové sadzby sú uvedené Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a montáž klimatizačných jednotiek
- Kontrola klimatizačných jednotiek
- Balenie klimatizačných jednotiek
- Práca v 3-zmennej prevádzke

- Hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 1" - 85,- Kč / netto
- Hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 2" - 75,- Kč / netto
- Hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 3" - 65,- Kč / netto
- Príplatok za prácu nadčas 10,- Kč / netto
- Príplatok za nočnú zmenu 10,- Kč / netto
- Príplatok za 100%-nú dochádzku 10,- Kč / netto
- Možnosť vyplatenia zálohy po 1. celom odpracovanom týždni

- Podmienkou klienta je úspešné zvládnutie vstupných testov, ktoré pozostávajú z matematických testov a praktického testu šrubovania.
- Po úspešnom zvládnutí vstupných testov nasleduje lekárska prehliadka.
- Po úspešnom výsledku zo vstupnej lekárskej prehliadky nasleduje 5-dňové praktické testovanie na pracovisku u klienta.
- Ak uchádzač úspešne zvládne tento výcvik, dostane preplatených celých 5 dní.
- Ubytovanie si z polovice hradí zamestnanec vo výške 1.800,- Kč a druhú polovicu nákladov na ubytovanie znáša spoločnosť EDYMAX

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - Masarykova 2, [email protected] 0918 606 196
Spišská Nová Ves - J.Fabiniho 10, [email protected] 0915 891 819

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, významný celosvetový výrobca klimatizačných jednotiek. Výroba v Plzni je zameraná na menšie klimatizačné jednotky pre domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Ochotu pracovať nadčas
- Flexibilita
- Spoľahlivosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1950963  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65 - 85 Kč/hodina, Hodinové sadzby sú uvedené Netto