Ohýbač plechov - Ostrava

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Okres Ostrava
Mzdové podmienky (brutto)
od 23 000 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Ohýbanie plechov na ohraňovacích lisoch TRUMPF
● Spracovanie výrobkov podľa výkresovej dokumentácie
● Programovanie strojov v systéme TOPS
● Kontrola výrobkov a zodpovednosť za výsledný produkt

● Zodpovedajúce finančné ohodnotenie od 23 000 Kč
● Práca cez víkend, práca nadčas
● Príplatky za nadčas, víkend, štátny sviatok a osobné ohodnotenie
● 8-hodinové alebo 12-hodinové smeny
● Ubytovanie ZADARMO
● Pravidelné zálohy
● práca bez sprostredkovateľských poplatkov
● istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 29, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Nitra - [email protected], 0917 911 777

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

● Prax s ohýbaním na ohraňovacích lisoch
● Prax s ohraňovacom lisom TRUMPF výhodou
● Schopnosť orientácie v technickej dokumentácii

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1926598  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 23 000 Kč