Laserista (rezanie laserom), Námestovo, nástup ihneď!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Námestovo
Termín nástupu
ihneď!
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Námestovo
- vykonávanie operácií rezania laserom podľa platného programu
- kontrola kvality rezania a vykonanie zápisu do knihy prvého kusa
- príprava materiálu na danú zmenu, ako aj na nasledujúcu zmenu + sobotu a nedeľu
- výmena technických plynov potrebných k páleniu
- kontrola laserov, čistenie roštov, výmena sudov s prachom
- dodržiavanie pracovného poriadku, ako aj organizačných pokynov priameho nadriadeného a vedúceho HS
- pri vzniku nezhodného výrobku dielec označiť, separovať a vykonať zápis do výrobnej sprievodky
- vyrezané dielce uložiť do palety, prepočítať a zodpovedať za správny počet kusov v palete, označiť paletu visačkou o kvalite, vypísať predpísané údaje na sprievodke
- v prípade poruchy stroja, alebo nedostatku práce pracuje na náhradnej práci, ktorú mu pridelí nadriadený

- motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- školenia v rámci pracovnej pozície
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT:
V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím svoj štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected],
Mgr. Dominika Hanuliaková, 090598562

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Strojárstvo.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- stredoškolské vzdelanie - strojárstvo
- preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení a preukaz zváračského robotníka – rezača
- veľmi dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
- skúsenosti s prácou na CNC stroji
- ochota pracovať na 4 zmennú prevádzku
- zodpovednosť a dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1925328  Dátum zverejnenia: 11.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou