Staň sa členom nášho tímu! Hľadáme manažéra so zameraním na personálny leasing.

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojím tímom je mladý kolektív s rovnakým cieľom. Ak si to práve ty, tak tvojou úlohou a zodpovednosťou bude:
• plánovanie náboru a riadenie náborovej siete v rámci Slovenskej republiky
• rozvoj marketingových aktivít, kreatívne uplatňovanie marketingu a marketingových aktivít na vybranú cieľovú skupinu
• monitoring situácie na trhu pracovnej sily
• meranie kvality a efektivity náboru, výberu a prípravy uchádzačov na pohovory

Ďalšími úlohami:
• analýza trhu práce, identifikáciu vhodných partnerov pre podporu náboru pracovníkov, budovanie vzťahov s partnermi
• zabezpečenie dopravy uchádzačov na miesto výberového konania v prípade, že si to objednávka vyžaduje
• vyhľadávanie nových zdrojov a možností lokálneho náboru
• prezentáciu a komunikáciu na Úradoch práce, veľtrhoch prác a iných reklamných kampaniach
• reporting

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálny program
• školenia, tréningy
• kariérny a osobnostný rast
• zamestnanecké benefity
• firemné a teambuildingové akcie

Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním svojho životopisu dávaš súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.edymax.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitná, ekonomická alebo technická oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Visio - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• orientácia na cieľ a schopnosť dotiahnuť veci do konca
• skúsenosť na riadiacej pozícii – schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
• výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie
• analytické a systematické myslenie
• schopnosť samostatnej a tímovej práce, samostatnosť v rozhodovaní
• znalosť zákonníka práce

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1923739  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou