Operátor výroby-Voderady/Galanta-ubytovanie a doprava zdarma-nástupný bonus 100 €!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 450,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Voderady pri Trnave, Galanta
- práca v nadnárodnej spoločnosti – čisté prostredie s jemnou elektronikou
- výroba LCD monitorov/modulov
- práca je vhodná aj pre šikovných ABSOLVENTOV, ktorí sa neboja práce!
- práca v stoji, tempe, v 1, 2 a 3-zmennej prevádzke

- nástupný bonus 100,- €
- mzda od 2,20 €/hod. v čistom
- dochádzkový a výkonnostný BONUS
- nástupný bonus za nástup ihneď
- stravný lístok v hodnote 3 EUR (zdarma)
- možnosť práce NADČAS!
- UBYTOVANIE A DOPRAVA do práce ZDARMA!
- pravidelné zálohy
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 29, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Nitra - [email protected], 0917 911 777

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 1 - 3 zmeny
- chuť pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
- manuálnu zručnosť
- VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV – podmienka!

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1898386  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 450,-€