Pracovník v sklade potravín

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2,70 €/hod + odmeny + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: sklad Kaufland Ilava
- upratovacie práce v sklade v oddelení potravín – chladnejšie prostredie (ukladanie paliet, prepraviek, čistiace práce na umývacích automatoch...)
- práca na manipulačných vysokozdvižných a elektrických paletových vozíkoch (zaškolenie pracovníka zaobstaráme)
- pracovná doba od 13,25 hod. do cca 00,00 hod. (pracuje sa na krátky a dlhý týždeň)
- termín nástupu: ihneď

- mzda v hrubom 2,70€/hod. + odmeny + stravné lístky
- práca na trvalý pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Kontakt: Mgr. Soňa Ondrášiková
[email protected]
+421908 730 815

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Logistický sklad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1896714  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2,70 €/hod + odmeny + stravné lístky