Montážny pracovník v automobilke. Práca aj pre šikovných absolventov!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
634 – 819 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Trnava
- práce na montážnej linke v automobilovom priemysle
- práce v 3-zmennej prevádzke
- práca v stoji a v takte

Počas skúšobnej doby (prvé tri mesiace):
- 634 € brutto / mes. základná nástupná mzda
- +25% príplatok za prácu v noci z priemernej mesačnej mzd (približne od 35 € do 85€ mesačne podľa počtu nočných zmien)
- spolu možnosť získať od 634 – 719 € brutto/mesiac

Po uplynutí skúšobnej doby (od štvrtého mesiaca):
- 634 € brutto / mes. základná mzda
- + 35 € do 85€ € brutto / max. mes. príplatok za prácu v noci
- + 65 € brutto / max. mes. individuálna výkon. prémia
- + 35 € brutto / max. mes. kolektívna výkon. prémia
- spolu možnosť získať od 769 € do 819 € brutto/mesiac

+ 13. plat (polovica vyplatená v júni a polovica v decembri)

- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu - 9,95 €
- príspevok na stravu - 3 € stravný lístok
- vyplácanie záloh po 1.odpracovanom týždni
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou prechodu do kmeňového stavu po splnení podmienok
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v týždni

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2,[email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M. Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom závode výhodou
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1885146  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 634 – 819 EUR/mesiac