Šič/Šička v priemyselnej výrobe - Lučenec

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.60 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Lučenec
- priemyselné šitie
- šitie poťahov na hlavové opierky do automobilov
- práca podľa pokynov vedenia
- práca na 3 zmeny

- základná mzda 2,60 EUR/ brutto + dochádzkový bonus
- príplatky za prácu v noci, nadčas, víkend
- mesačná odmeny za výkon a kvalitu
- mesačné osobné ohodnotenie
- stravné lístky
- ubytovanie ZDARMA

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Nitra - [email protected], 0917 911 777

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti s priemyselným šitím nutné!!!
- vyučenie v odbore nie je podmienkou
- ochotu pracovať na trojzmennú prevádzku
- presnosť, systematickosť, zodpovednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1875505  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.60 EUR/mesiac