Pomocná sila v kuchyni - Michalovce

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
okres Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
2.3 EUR/hodina, - nočný, víkendový, sviatkový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v kuchyni (umývanie riadu, príborov, hrncov, tácok)
- čistiace práce (umývanie podlahy, pracovných plôch)
- trojzmenná prevádzka

- trvalý pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Mgr. Monika Kvaková
[email protected]
+421 905 741 104

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti stravovacích služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- výučný list, resp. osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve (hygienické minimum)- podmienkou!
- spoľahlivosť, flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1870704  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.3 EUR/hodina, - nočný, víkendový, sviatkový príplatok