Operátor výroby - Plzeň / ubytovanie zdarma / ponuka aj pre páry / nástup ihneď

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Plzenský kraj
Termín nástupu
16.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
75 Kč/hodina, v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Plzeň
- výroba LCD a plazmových televízorov
- práca v stoji a takte pri výrobnej linke
- skrutkovanie, lepenie, nastavovanie , testovanie, montáž, balenie TV
- 10 hodinové zmeny (6:00 -16:00) alebo nepretržitá prevádzka - 12 hodinové zmeny

- možnosť nadčasov
- ubytovanie ZDARMA!!!
- doprava do Plzne ZDARMA
- čiastočne hradené obedy
- príspevok na privát 1500 Kč
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený Kríček 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - J.M.Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632
Galanta - Mierové námestie 5, [email protected] 0917 911 777
Lučenec - Masarykova 2, [email protected] 0918 606 196

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav a zrak
- manuálna zručnosť, obratnosť, rýchlosť
- chuť pracovať nadčas
- skúsenosť s elektrickým šrobovákom – výhodou
- znalosť základných matematických úkonov – sčítanie, odčítanie, delenie atď – uchádzač absolvuje testy

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1868137  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 75 Kč/hodina, v čistom