Operátor výroby - Dubnica nad Váhom (lokálny nábor)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihned!
Mzdové podmienky (brutto)
3,01 EUR/hodina v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom
- výroba a obsluha strojov, vŕtačiek a lisov na výrobu gumových tesnení pre automobilový priemysel
- 3-4 zmenná prevádzka

- dobré mzdové podmienky
- stravné lístky
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom
- lokálny nábor, BEZ UBYTOVANIA!(Dubnica nad Váhom, Ilava, Púchov)

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
0905 224 224
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať v 3-4 zmennej prevádzke
- chuť pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav
- manuálnu zručnosť
- vzhľadom na náplň práce je pozícia vhodná skôr pre ženy

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1842658  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,01 EUR/hodina v hrubom