Pracovník v elektrovýrobe - montáž LCD TV

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom
- montáž a výroba TV/LCD
- práca v jednozmennej prevádzke
- práca s akuskrutkovačom, v stoji, v takte

- možnosť dlhodobého zamestnania
- ubytovanie za 1 €/noc
- práca na dohodu s možnosťou prejsť na trvalý pracovný pomer
- mzda 2,40 €/netto

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Žilina - [email protected], 0905 985 632
Nitra - [email protected], 0917 911 777
Trnava – Pekárska 21, [email protected], 0915 886 923

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme:
- prax v elektrovýrobe, na montáži
- cit v prstoch - práca s malými skrutkami
- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať za prácou - na ubytovňu
- fyzickú zdatnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1825898  Dátum zverejnenia: 6.8.2014