Ručný zvárač

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
2.90 EUR/hodina, od 2,90+príplatky za víkendy, nočné, sviatky, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné zváranie pomocou viacerých techník (zváranie v ochrannej atmosfére, odporové zváranie)
- nastavuje zariadenia na reguláciu plynu, napätia a prúdu
- vizuálne zisťujea posudzuje kvalitu zvarov
- vykonáva periodickú kontrolu kvality výrobkov
- práca na 3-4 zmeny

- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Informácie o výberovom konaní

kontakt: [email protected] +421 907 759 064

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované strojárske, resp. elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie DR-1, ZM-1, zváranie CO2 - TIG, MIG, MAG
- používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1783998  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.90 EUR/hodina, od 2,90+príplatky za víkendy, nočné, sviatky, stravné lístky