Hľadáš prácu? Príď zajtra 17.4. do 12:00 na pobočku do Trnavy (Zelený kríčok 2) na pohovor a v utorok môžeš nastúpiť. Najlepšie podmienky máš u nás!

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Voderady, Galanta

Náplň práce:
- lepenie tenkých fólii a štítkov na plastové držiaky na TV
- vizuálna kontrola kvality
- manipulačné a obslužné práce

- 3 - zmenná prevádzka
- práca v stoji, v takte
- práce vhodné pre mužov aj ženy
- práce vhodné aj pre absolventov!

- LEN TERAZ ŠPECIÁLNY VEĽKONOČNÝ BONUS
- nástup hneď po Veľkej noci
- mzda 2,20 EUR/hodina v čistom + príplatky za prácu v noci
- dochádzkový a výkonnostný BONUS
- stravný lístok v hodnote 3 EUR (bez zrážok)
- UBYTOVANIE a DOPRAVA do práce ZDARMA!
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Trnava – Zelený kríčok 2, [email protected], 0915 886 923
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Poprad - Námestie sv. Egídia 6, [email protected], 0905 546 127
Žilina - J.M. Hurbana 4, [email protected], 0905 985 632

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobnom závode
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1716383  Dátum zverejnenia: 16.4.2014