Perspektívna práca v automobilke Trnava - operátor výroby - nástup ihneď

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
634 – 819 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Trnava
- práce na montážnej linke v automobilovom priemysle
- práce v 3-zmennej prevádzke
- práca v stoji a v takte

Počas skúšobnej doby (prvé tri mesiace):
- 634 € brutto / mes. základná nástupná mzda
- +25% príplatok za prácu v noci z priemernej mesačnej mzd (približne od 35 € do 85€ mesačne podľa počtu nočných zmien)
- spolu možnosť získať od 634 – 719 € brutto/mesiac

Po uplynutí skúšobnej doby (od štvrtého mesiaca):
- 634 € brutto / mes. základná mzda
- + 35 € do 85€ € brutto / max. mes. príplatok za prácu v noci
- + 65 € brutto / max. mes. individuálna výkon. prémia
- + 35 € brutto / max. mes. kolektívna výkon. prémia
- spolu možnosť získať od 769 € do 819 € brutto/mesiac

+ 13. plat (polovica vyplatená v júni a polovica v decembri)

- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu - 9,95 €
- príspevok na stravu - 3 € stravný lístok
- vyplácanie záloh po 1.odpracovanom týždni
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou prechodu do kmeňového stavu po splnení podmienok
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom 24 hodín 7 dní v týždni

V prípade záujmu o predmetnú pracovnú pozíciu zašlite prosím svoj životopis na [email protected] alebo volajte na číslo: +421 917 820 888.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom závode
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1709852  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 634 – 819 EUR/mesiac