Operátor výroby - Voderady, ubytovanie a doprava zdarma!

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 480 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Voderady pri Trnave
- práca v nadnárodnej spoločnosti – čisté prostredie s jemnou elektronikou
- výroba LCD monitorov/modulov
- práca je vhodná aj pre šikovných ABSOLVENTOV, ktorí sa neboja práce!
- práca v stoji, tempe, v 1 a 2 zmennej prevádzke

- pri odpracovaní mesačného pracovného fondu mzda od 480 EUR v čistom + nadčasy
- možnosť práce NADČAS!
- UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA!
- pravidelné zálohy
- dochádzkový BONUS
- stravný lístok v hodnote 3 EUR
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Pekárska 21, [email protected], 0915 886 923
Žilina - [email protected], 0905 985 632
Prešov - [email protected], 0918 606 196

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 1 - 2 zmeny
- chuť pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
- manuálnu zručnosť
- VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV – podmienka!

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1707194  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 480 EUR v čistom