Vodič VZV - Bratislava, nástup ihneď!

EDYMAX SE

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): OD 585 - základná mzda
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- miesto výkonu práce: Bratislava
- prepravovanie dielov a skladovanie vo výrobných halách
- 4-zmenná prevádzka
- ubytovanie za symbolickú cenu !!!!
Iné výhody
- možnosť nadčasov
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na stravu
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom
- príplatky za nadčasy, poobedné, nočné zmeny, sviatky, víkendy
- motivačný bonus, dochádzkový bonus, osobnostný príplatok
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Doprava, logistika

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti logistiky a distribúcie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
A, B, C, D
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
- výučný list / maturita
- vodič sk. A, C, D, W1
- prax s vedením VZV - 2 roky
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť

EDYMAX - PRÁCA PRE VÁS!

- EDYMAX je silná a spoľahlivá personálna agentúra.
- Za 10 rokov pôsobenia na Slovensku sme už našli prácu pre 60 tisíc ľudí. Na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku
- Ponúkame prácu vo významných firmách. V automobilovom, elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších.
- 4 tisíc našich zamestnancov má v EDYMAX e istotu stabilnej práce a pravidelnú výplatu mzdy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
4000
Informácie o výberovom konaní
KONTAKT:

Ing. Ján Melník
jmelnik@edymax.com, 0915 997 301

Bardejov – Hurbanova 21, bardejov@edymax.com, 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, kosice@edymax.com, 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, zvolen@edymax.com, 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2, trnava@edymax.com, 0915 886 923
Žilina - zilina@edymax.com, 0905 985 632
Prešov - presov@edymax.com, 0918 606 196

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.
Adresa spoločnosti
EDYMAX SE
Nevädzová 5 Zobraziť na mape
821 01 Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

EDYMAX SE