Chceš zarábať viac ako 20 tis. Kč? Nevadí ti práca v chlade a s mäsom? Nástup ihneď! Operátor výroby - Klatovy

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Klatovy
- nástup ihneď!!!

- práca v mäsopriemysle – spracovanie kuracieho mäsa a výroba údenín
- 3-zmenná prevádzka
- práca v stoji, takte, v chladnejšom prostredí

Pracovník obsluhy strojov a zariadení:
- obsluha strojov a zariadení vrátane umytia a sanitácie stroja po skončení výroby
- príprava druhov obalov a ich následné správne priradenie k jednotlivým druhom výrobkov
- kontrola gramáže výrobkov

Pracovník balenia:
- bezchybné balenie požadovaného výrobku podľa sortimentu a druhu baliacej formy
- vkladanie výrobkov do baliacich strojov
- výmena fólií v baliacich strojoch
- kontrola hmotnosti jednotlivých výrobkov
- sanitácia strojov a zariadení

- mzda od 68 Kč hodina/netto (v 1.mesiaci)
- od 2.mesiaca - mzda od 71 až 75 Kč hodina/netto
- dochádzkový bonus
- veľké množstvo nadčasov!!!
- ubytovanie zabezpečené
- doprava do Klatov ZDARMA
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- pravidelné zálohy

Informácie o výberovom konaní

Bardejov – Hurbanova 21, [email protected], 0905 225 225
Košice – Mlynská 27, [email protected], 0917 815 243
Zvolen – V.P. Tótha 17, [email protected], 0905 929 025
Trnava – Zelený kríčok 2, [email protected], 0915 886 923
Žilina - [email protected], 0905 985 632
Prešov - [email protected], 0918 606 196

alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti mäsopriemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, obratnosť, rýchlosť
- chuť pracovať nadčas
- záujem o dlhodobú prácu

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1639562  Dátum zverejnenia: 23.4.2014