Obsluha strojov a zariadení - Vráble/Nitra

EDYMAX Facility Management SE

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 550€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisovacích strojov
- obsluha bodovacích/zváracích automatov
- obsluha linky KTL
- skladník – vodič VZV

- mzda: od 550€ brutto + bonusy a príplatky
- príspevok na stravu, alebo stravné lístky
- práca na trvalý pracovný pomer
- istotu dlhodobého príjmu a stabilného zamestnania
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- po dohode – ubytovanie a doprava do práce zdarma
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT:
Ingrid Dančišinová
tel.: +421 905 225 225
email: [email protected]

alebo volajte zákaznícky servis 0800 600 200

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálnu zručnosť
- ochotu pracovať na zmeny
- prax vo výrobnom závode
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2567085  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 550€