Prezentácia edukačných publikácií po ZŠ - obchodný zástupca

EDUCA PRINT s.r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 €/mes. Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, príjme ľudí na prezentáciu edukačných kníh, pomocou ktorých sa deti učia hravou formou.

Náplň práce:
- oslovenie základných škôl
- komunikácia s riaditeľmi a učiteľmi škôl
- prezentácia a distribúcia publikácií po školách

Na výkon práce je potrebné vlastné auto.

Nástup:
- asap

Miesto výkonu práce:
- v rámci svojho regiónu

- profesijný a odborný rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilné a zaujímavé zamestnanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz (aktívny vodič) + vlastné auto
- potrebná znalosť komunikácie cez SKYPE
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť

EDUCA PRINT, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník).
Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími...
Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2945506  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €/mes. Spresnenie platových podmienok na pohovore