Lektor digitálnych zručností pre seniorov - TT, NR, LV, NZ, ZA, RK, LM

EDU.CO spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac- Bonus k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme trpezlivých a zanietených lektorov, ktorí budú mať na starosti vyučovanie digitálnych zručností pre seniorov (nad 65 rokov).

Lektorov hľadáme do miest Trnava, Nitra, Levice, Nové Zámky, Žilina, Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Každý lektor pracuje v pridelenom meste.

Táto pozícia je ideálna pre jednotlivca, ktorý ovláda bežné digitálne nástroje (tablet, smartfon, PC) a chcel by pomôcť seniorom zvládnuť digitálny svet.

Vašou úlohou bude:

- vedenie bezplatného školenia pre seniorov s cieľom naučiť seniorov digitálne zručnosti ( práca s tabletom )
- administratívne činnosti spojené s realizáciou kurzov
- reporting vedeniu spoločnosti

Vybraní lektori absolvujú preškolenie a zoznámia sa so študijnými materiálmi a metodikou výučby.

Ak si skúsený lektor alebo máš záujem, zašli nám prosím svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

- Multisport karta
- Bonus k základnej mzde
- Teambuildingové aktivity napr. športové hry, večierky
- Podpora osobnostného rozvoja a vzdelávania

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Osobný pohovor môže byť aj online.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Android - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Mierne pokročilý
Lektorovanie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 50 hodín lektorovania v oblasti digitálnych zručnosti

Počet rokov praxe

2

- komunikatívny

- trpezlivý

- samostatný

- schopnosť učiť

EDU.CO spol. s r.o. je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne a moderné služby v oblasti vzdelávania. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozvíja svoje vzdelávacie programy spolu s inovatívnymi metódami.

Naše vzdelávacie aktivity prispôsobujeme tak požiadavkám našich záujemcov ako aj pracovnému trhu. Snažíme sa flexibilne reagovať na podnety z trhu práce. Otvárame vzdelávacie programy, ktoré naši absolventi dokážu naplno využiť pri hľadaní zamestnania.

Svoje konzultačné služby ponuka vo forme business poradenstva malým a stredným podnikateľom. Zameriava sa na tvorbu firemnej stratégie, obchodného plánovania a controlingu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4792241  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac