Vedúci výroby - majster výroby

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
Ihneď
7,89 EUR/hod.mzda: od 7,89 EUR/hodina = 6,65 EUR/hodina a viac + 1,24 EUR/hodina (ostatné zložky mzdy)
+ 0,36 €/hodina extra bonus za výkon =8,25 € / hodina
Finálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia a je závislá od individuálnej skúseností a schopností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny.

- Zodpovedá za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.

- Kontrolovanie dodržiavania BOZP a PO a mzdových predpisov.

- Dbá o plynulosť výroby, odstraňuje nedostatky spôsobujúce prestoje.

- Zodpovedá za čo najhospodárnejšie využívanie náradia a strojného zariadenia, sleduje jeho udržiavanie, ošetrovanie, dáva návrh na jeho vyradenie a náhradu.

- Zodpovedá za dodržiavanie limitov nadčasovej práce a jej efektívne využívanie.

- Uplatňuje požiadavky na materiál potrebný k výrobe.

- Vedenie nutných evidencií, prvotných dokladov a ostatnú evidenciu vo výrobe.

- Zodpovedá za dodržiavanie stanovených termínov plnenia úloh.

- Zabezpečovanie organizáciu práce na zverenom výrobnom pracovisku, koordinovať a riadiť prácu výrobných robotníkov

- Kontrolovanie a evidovanie dochádzky

- Zodpovedá za účelnú organizáciu práce a zladenosť na zverenom útvare.

- 13. a 14. plat

- príspevok na dopravu za každý mesiac

- príspevok na stravovanie

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- Vianočná darčeková poukážka

- mobilný telefón

- možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím,

- možnosť profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

- Znalosť programu SAP je výhodou

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- tímová práca

- analyzovanie a riešenie problémov

- organizovanie a plánovanie práce

- rozhodovanie

- vedenie ľudí

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4746711  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,89 EUR/hod.