Submanažér kvality pre projekty v automobilovom priemysle

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď
2 300 EUR/mesiacod 2300 € a Viac podľa skúsenosti uchádzača. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kľúčový člen projektového tímu a hlavný kontakt so zákazníkom pre všetky medziodborové problémy s kvalitou v projektovej fáze od stavu uvoľnenia realizácie
- Koordinácia, organizácia a kontrola problémov s kvalitou súvisiacich s projektom v rámci projektového tímu
- Zodpovedá za včasné spracovanie kvalitatívnych tém podľa projektového plánu.
- Dodržanie požiadaviek na prvotné vzorkovanie (špecifikácie výkresov, špecifické požiadavky pre zákazníka ...).
- Zodpovedá za včasné spracovanie vnútropodnikových, medzipodnikových, nakupovaných dielov a s nimi súvisiace činnosti podľa príručky PMS (časový harmonogram, vzorkovanie, potrebné opatrenia v dodávateľskom reťazci, špeciálne požiadavky zákazníkov)
- Zodpovedá za vykonávanie procesných auditov (VDA 6.3 ...)
- Zúčastňovanie sa na zákazníckych auditoch
- Rozsah testov, zabezpečenie procesu, Poka Yoke, plán kontroly, inšpekčné pokyny, spôsobilosť procesu
- Účasť na procesných stretnutiach FMEA.
- Účasť na koncepcii testovacích zariadení a meradiel.
- Plánovanie a vykonávanie interných auditov výrobkov a procesov.
- Prebiehajúca koordinácia s vedúcim projektového tímu (projektové stretnutia).
- Reportovanie a eskalácia pre vedúceho projektového tímu v prípade odchýlok od cieľov.

- 13./14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- notebook
- mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

- znalosť anglického jazyka je podmienkou
- skúsenosti pri vykonávaní požadovaných auditov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IATF 16949 - Pokročilý
APQP (Pokročilé plánovanie kvality výrobkov) - Pokročilý
PPAP (Proces schvaľovania dielov pre výrobu) - Pokročilý
Measurement System Analysis (MSA) - Pokročilý
Statistical Process Control (SPC) - Pokročilý
VDA 6.3 - Pokročilý
FMEA - Pokročilý
International Material Data System IMDS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov
-certifikáty: IATF 16949, APQP, PPAP(ISIR), MSA, SPC, FMEA, VDA 6.3, ISO
- znalosti z oblasti riadenia nástrojov kvality

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4562899  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac