Java programátor

EDITEL SK s.r.o.

Miesto práce
Slowackého 1/A, 821 04 Bratislava 2, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 4000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza a návrh softvérových riešení po technickej i procesnej stránke. Programovanie v rôznych programovacích jazykoch (hlavne Java) a technológiách podľa zadania (J2SE, J2EE, JSP, JSF, JBOSS, Hibernate, Spring, Oracle, MS SQL, MySQL, Linux,...). Príprava testovacích scenárov a testovanie funkčnosti vytvoreného kódu. Tvorba administrátorskej a užívateľskej dokumentácie. Prípadný support pri implementácii riešenia u zákazníka. Súčasťou pracovnej náplne sú aj pravidelné služobné cesty do Viedne.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti a medzinárodnom tíme
Možnosť osobného rastu a vzdelávania
Služobný mobil a notebook
Flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office,
Teambuiding a športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

EDITEL je medzinárodným popredným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých odvetviach.

Vďaka pobočkám v Rakúsku (kde firma sídli), na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, v Chorvátsku. v Poľsku, v Slovinsku a Srbsku, a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL perfektným obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.

Prostredníctvom svojej EDI platformy eXite® ponúka EDITEL komplexné portfólio služieb, počínajúc komunikáciou a integráciou EDI, webovým EDI pre malé a stredné podniky, až po riešenie pre elektronickú fakturáciu a digitálnu archiváciu alebo business monitoring. Naše úspešné EDI projekty sa opierajú o 40 rokov skúseností a hlboké odborné znalosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1246174  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 4000 EUR/mesiac