Можливість для людей з України

Špecialista zákazníckeho servisu

eDiéta s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 450 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa objednávok zákazníkov spoločnosti
- Telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
- Pro aktívny a pro zákaznícky prístup pri poskytovaní informácií o produktoch spoločnosti.
- Analýza potrieb produkcie klienta.
- Budovanie pozitívneho a oddaného vzťahu s klientom.
- Pracovná doba: 7:00 - 15:30 (pondelok - piatok)

- Zaujímavá práca v globálnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Výhodné platové ako aj ostatné pracovné podmienky.
- Príležitosti na odborný a kariérny rast.
- Individuálny plán rozvoja zamestnanca.
- Vzdelávacie programy v oblasti výživy.
- Firemné stravovanie, káva, nápoje
- Mesačné firemné benefity.

A si dobrý/á v komunikácii a veríš si, máme pre teba skvelú príležitosť využívať tvoje profesné zručnosti pri organizovaní a distribúcii stravovacích programov pre firmy aj individuálnym klientom. Ak sa rád zaoberáš modernými trendami zdravého životného štýlu, máš rád nové veci, vieš sa orientovať a vieš čo je in ? Tak hľadáme práve teba. Orientácia v oblasti výživy ľudí, je výhodou no nie je podmienkou.
Ak vieš niečo iné a myslíš si, že patríš do nášho tímu, tak nám napíš a možno nás presvedčíš :-). Šikovní ľudia sa nám vždy zídu.
Patríme medzi lídrov na slovenskom trhu v segmente "ready to eat" stravy a stále potrebuje nových ľudí do svojho tímu.
Pošli svoje CV spolu s tým, čo už vieš a čo ešte nevieš (ale chcel/a by si sa naučiť) . Nič za to nedáš :-). Nehľadáme ľudí, čo vedia všetko, hľadáme ľudí, čo sa chcú všetko naučiť.
Ak nemáš slušnú B-čkovú nemčinu alebo angličtinu, nemá čas sa zdržovať, díky .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Súhlasím, aby spoločnosť KP3 s.r.o. spracovávala moje osobné údaje po dobu 1 roka, prípadne do doby jeho písomného odvolania, v zmysle zákona 428/2002 Z. z o Ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Sme moderná lifestylová spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a distribúciou stravovacích programov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce administratívne skúsenosti zahŕňajúce komunikáciu so zákazníkmi
- Počítačové schopnosti (Excel, Outlook, Internet).
- Orientácia na zákazníka.
- Výborné komunikačné, organizačné a analytické schopnosti.
- Tímová spolupráca.

Sme moderná gastronomická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou hotových jedál, sídlime v Pezinku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2457442  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac