Špecialista zákazníckeho servisu

eDiéta s.r.o.

Miesto práce
Šenkvická cesta 10, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.1.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa objednávok zákazníkov spoločnosti
- Telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
- Pro aktívny a pro zákaznícky prístup pri poskytovaní informácií o produktoch spoločnosti.
- Analýza potrieb produkcie klienta.
- Budovanie pozitívneho a oddaného vzťahu s klientom.
- Focusing na nemecky hovoriace trhy
- Marketingové aktivity, sociálne médiá
- Príprava grafických podkladov foto, corel etc.
- Pracovná doba: 7:00 - 15:00 (pondelok - piatok)

- Zaujímavá práca v globálnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Výhodné platové ako aj ostatné podmienky.
- Príležitosti na odborný a kariérny rast.
- Individuálny plán rozvoja zamestnanca.
- Individuálne vzdelávacie programy.
- Firemné stravovanie.

A si dobrý/á v komunikácii a veríš si, máme pre teba skvelú príležitosť využívať tvoje profesné zručnosti pri organizovaní, tvorbe a distribúcii stravovacích programov pre firmy aj individuálnym klientom. Ak sa rád zaoberáš modernými trendami zdravého životného štýlu, máš rád nové veci, vieš sa orientovať a vieš čo je in ? Tak hľadáme práve teba. Orientácia v oblasti výživy ľudí, je výhodou no nie je podmienkou.
Ak vieš niečo iné a myslíš si, že patríš do nášho tímu, tak nám napíš a možno nás presvedčíš :-). Šikovní ľudia sa nám vždy zídu.
eDiéta patrí medzi lídrov na slovenskom trhu v segmente "ready to eat" stravy a stále potrebuje nových ľudí do svojho tímu.
www.edieta.sk , www.maxjuices.com
Svoje CV spolu s tým, čo už vieš a čo ešte nevieš (ale chcel/a by si sa naučiť) pošli na tomas@edieta.sk. Nič za to nedáš :-). Nehľadáme ľudí, čo vedia všetko, hľadáme ľudí, čo sa chcú všetko naučiť.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Súhlasím, aby spoločnosť eDiéta s.r.o. spracovávala moje osobné údaje po dobu 1 roka, prípadne do doby jeho písomného odvolania, v zmysle zákona 428/2002 Z. z o Ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Klient/server administrácia - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce administratívne skúsenosti zahŕňajúce komunikáciu so zákazníkmi
- Počítačové schopnosti (Excel, Outlook, Internet).
- Orientácia na zákazníka.
- Výborné komunikačné, organizačné a analytické schopnosti.
- Tímová spolupráca.

eDiéta s.r.o. je moderná lifestylová spoločnosť zaoberájúca sa výrobou a distribúciou stravovacích dietnych programov - tzv. balíčkovej, alebo krabičkovej diéty. eDiéta jednoduchým a efektívnym spôsobom pomáha zbaviť sa neželaných kíl v pohodlí domova, alebo v zamestnaní bez stresu z tradičných diét. eDiéta pripravý celodenné menu s presnou nutričnou výškou, v ideálnom pomere tukov, cukrov a bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny a špeciálne zabalené ho v ten deň čerstvé privezie klientom. Profesionálne zostavené a pripravené jedlo na mieru. www.edieta.sk, .hu, .at, .lu, .ae.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2457442   Dátum zverejnenia: 30.11.2016