Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár - ka - ranná smena - 40 h týždenne Pezinok

eDiéta s. r. o.

Miesto práce
Šenkvická cesta, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 450 EUR/mesiacmasačné bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára - kuchárku so znalosťou pracovných postupov v kuchyni.
Vašou hlavnou náplňou práce bude: počas rannej smeny
- Príprava stravy podľa firemných receptúr a postupov
- Zodpovednosť za denný chod kuchyne
- Zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva
použitých surovín
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

* motivačné platové ohodnotenie
* strava a nápoje počas zmeny zdarma
* medziročné navýšenie platu na základe inflácie
* možnosť ďalšieho profesného vzdelávania
* mesačné motivačné benefity / masáže , poukážky, etc./

A si dobrý/á vo fachu a máš požadované skúsenosti máme pre teba skvelú príležitosť využívať tvoje profesné zručnosti na varenie našich jedál. Ak sa rád zaoberáš modernými trendami zdravého životného štýlu, máš rád nové veci, vieš sa orientovať a vieš čo je in ? Tak hľadáme práve teba. Výhodou pre teba je orientácia v oblasti zdravej výživy ľudí, no nie je podmienkou. Máme skvelú kuchyňu, zámemie a všetko čo potrebuješ. Sme dobrá partia, veľa si pomáhame, ale treba aj máknuť, no nepretrhneš sa :-). Nehľadáme človeka čo vie všetko, ale človeka, čo hľadá dobrú robotu v Pezinku a chce sa veľa naučiť.
Pošli nám svoje CV, nezabudni na referencie a fotografiu.
Našim executive chefom je náš dobrý kamarát Daniel Hrivnak. https://www.youtube.com/watch?v=4-LhJyfHVB4

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čestnosť, lojálnosť, zodpovednosť, silný tímový hráč, hodnoty spoločnosti
- zdravý životný štýl :-)
- dobré komunikačné schopnosti, chuť pracovať s vysokým nasadením, schopnosť vyjednávať, orientácia na výsledok,
- úspešná predchádzajúca prax min. 2 roky

Sme moderná gastronomická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou hotových jedál, sídlime v Pezinku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1512219  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac