Stavbyvedúci

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
3 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude záležať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného stavbyvedúceho pre elektro objekty, ktorý bude mať na starosti nasledovné úlohy:

* Dohľad nad výstavbou električkovej trate
* Sledovanie dodržiavania správnych technologických postupov na stavbe
* Vyhodnocovanie priebehu stavebných prác
* Sledovanie čerpania rozpočtu
* Vedenie stavebného denníka

* Riadenie stavebného tímu

Benefity budú upresnené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti priemyslu a energetiky, kancelárskych a obchodných budov, cestnej a železničnej infraštruktúry, systému inteligentného riadenia dopravy (ITS) a širokopásmových sietí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

* VŠ v odbore automatizácia/elektrotechnika alebo stredoškolské vzdelanie s dlhoročnou praxou (špecializácia železnica/cesta výhodou)
* Platné oprávnenie SKSI - Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia:
Kategória: Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
Podkategória: 33 elektrotechnické zariadenia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Moldová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818560  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac