Prípravár stavieb (mosty)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška platu bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta s dlhoročnou tradíciou hľadáme šikovného prípravára stavieb, ktorý bude mať na starosti nasledovné úlohy:
*Vypracovanie projektu realizácie stavby
*Prípravu výstupov pre realizácie stavieb
*Zabezpečenie podkladov výrobnej prípravy počas realizácie každej stavby
*Kontrolu realizácie a vyhodnocovanie dodržiavania plánov a harmonogramov
*Zabezpečovanie priebežnej aktualizácie výrobnej kalkulácie zákazky
*Koordináciu činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákaziek
*Zadávanie údajov o zákazkách do IS RSV

*Práca v stabilnej firme
*Ročné prémie
*Bezplatné vzdelávanie formou školení
*Príspevok na dôchodkové sporenie
*Finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
*Multisport karta
*4 sick days
*Referral bonus​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá je charakteristická tým, že sa venuje technicky náročným stavbám určeným pre širokú verejnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor

*Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
*Technické a analytické myslenie
*Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
*CENKROS plus -pokročilá úroveň
*AutoCAD -mierne pokročilá úroveň
*Vodičský preukaz skup.B

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Moldová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816475  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac