Právnik

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacMzda sa môže pohybovať vyššie v závislosti od schopností uchádzača. Ku mzde prislúcha aj ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Právnik / Právnička. Miesto výkonu práce je Bratislava, prípadne Košice.

- poskytovanie právnych služieb
- príprava a dojednanie zmlúv spoločnosti (napr. Nájomných zmlúv, zmlúv o dodávkach), žiadostí o návrhy a iných právnych dokumentov;
- poskytovanie podnikového a obchodného právneho poradenstva v rámci spoločnosti;
- poskytovanie právnej podpory a dokumentácie pre valné zhromaždenia akcionárov a zasadnutia predstavenstva;
- konzultácie s manažmentom o záležitostiach spoločnosti s možnými právnymi dopadmi;
- komunikácia s externými dodávateľmi ;
- poskytovanie právnej podpory týkajúcimi sa uplatňovania GDPR a miestnych právnych predpisov;

- ročný bonus

- poukážky na rôzne druhy aktivít

V prípade, ak máte záujem o uvedenú pozíciu nám zašlite Váš životopis v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je zahraničná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Právnik

Počet rokov praxe

3

- Anglický a slovenský jazyk na pokročilej úrovni
- prehľad a skúsenosti z oblasti Real Estate sú výhodou
- ideálne skúsenosti z korporátu
- analytické zručnosti a schopnosti
- vyjednávacie schopnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hornáčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4793960  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac