Vedúci závodu

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacod 3000€ brutto (konečná výška závisí od seniority a relevantných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod výroby, plnenie pracovných úloh dennej produkcie v požadovanej kvalite, kvantite, produktivite a za dodržiavanie termínov,
- zlepšenie a zefektívnenie procesov v oblasti logistiky, kvality a údržby,
- plánovanie rozpočtu opráv a investícií,
- vedenie a motivácia tímu podriadených (cca 100)
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci závodu (IT, HR, FIN)
- plánovanie jednotlivých operácií a zabezpečenie personálu pre výrobu v SR
- komunikácia priamo so zahraničnými konateľmi

- zaujímavé platové podmienky
- služobné auto aj na súkromné účely
- bonusy
- iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v segmente strojárskej zákazkovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci závodu

Počet rokov praxe

10

- relevantná skúsenosť na vedúcej pozícii v strojárskom podniku

- schopnosť viesť a koordinovať viacero oddelení, motivovať zamestnancov,

- výborné komunikačné, organizačné a odborné schopnosti

- pokročilá úroveň nemčiny (min. B2)

- technické vzdelanie

- chuť zlepšovať procesy

- skúsenosť v oblasti zvárania veľkou výhodou

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4784476  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac