Inžinier/ka

Edag Production Solutions CZ s.r.o.

Miesto práce
tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
• technické vzdelanie (VŠ alebo SŠ) so strojným zameraním alebo rovnocenné profesijné skúsenosti
• skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu a znalosť VW prostredia výhodou
• znalosti MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
• znalosť nemeckého jazyka, min. úroveň A2
• znalosť anglického alebo ruského jazyka výhodou
• priestorová aj časová flexibilita
• tímová schopnosť, pripravenosť k štúdiu a ďalšiemu rozvoju

Nabízíme:
• silné a stabilné zázemie v medzinárodnej firme
• perspektivný individuálny rast
• priestor pre rozvoj kariéry
• prácu na kľúčových projektoch
• prácu v špičkovom medzinárodnom tíme
• široké portfólio zamestnaneckých benefitov: (13. plat, 25 dní dovolenky, odmeny pri životných a pracovných výročiach, jazykové kurzy, školenia a príspevok na stravovanie, Cafeterie)
• flexibilná pracovná doba
• moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi prijmeme tiež absolventov na nasledujúce pozície:
Engineering
■ Konštruktér výrobných zariadení
■ Simulant výrobných zariadení
■ Plánovač výrobných zariadení - karosáreň, montáž, tvárnenie plechov (lisovňa), logistika

Realizácia
■ Koordinátor projektov
■ Programátor robotov
Elekrtoprojektant

EDAG Production Solutions (EDAG PS) je ako 100%-ná dcérska spoločnosť súčasťou koncernu EDAG Group a špecializuje sa na vývoj kompletných závodov/tovární ako aj výrobných zariadení v oblasti automotive a ich procesov. Predstavuje tak perfektné rozhranie medzi vývojom produktu a výrobou zariadení.
Ako engineeringový partner s celosvetovou pôsobnosťou v 28 lokalitách s viac ako 1400 zamestnancami pracujeme celosvetovo prepojení v blízkosti zákazníka na nových inovatívnych projektoch a ponúkame progresivné riešenie s ohľadom na aktuálne postavenie úloh vo vývoji vozov a výrobných zariadení. Od vývoja závodu, procesov a zariadení k optimalizácii nákladov. V Českej republike sa naša pobočka nachádza v Mladej Boleslavi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3063379  Dátum zverejnenia: 8.7.2019