Konstruktér/výpočtář/e-e/strak

EDAG Engineering CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Slovenská republika, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty - junior i senior specialisty na pozice v oblastech:

Konstrukce
- Plechy
- Plasty
- Interiér
- Exteriér
FEA Výpočtů
Elektriky a Elektroniky
Straků

Na projekty v ČR, Německu, Švýcarsku, Španělsku, Švédsku, Anglii, Mexiku a Číně.

Zaměření:
• automobilový průmysl
• konstrukce části stojů a nástrojů
• strojírenství

Následující odborné předpoklady požadujeme:
• úplné střední vzdělání
• zaměření na strojírenskou konstrukci
• znalost dle pozic CATIA V5 (jiné 3D), Icem Surf, Eldorado, EB Cable nebo nástrojů FEA
• zkušenost
- s vývojem plastových dílů
- interiér - výplně dveří, přístrojové desky,
- exteriér - nárazníky
- nebo aktivní znalost vývoje plechových dílů
- nebo vývoj a ladění produktu z pohledu funkčnosti, vyrobitelnosti, nákladů
- elektronika-elektronika: Licht und Sicht, FAM
- strak
• zkušenost s vedením projektu / týmu

Tyto skutečnosti uvítáme:
• vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření
• praxi či znalost automobilového nebo leteckého průmyslu
• praxi v jedné z těchto oblastí - konstrukce karoserie a podvozku, konstrukce části strojů, konstrukce plastových dílů, konstrukce lisovacích nástrojů, konstrukce vstřikovacích forem (plasty, hliník, hořčík)

Co Vás očekává:
• práce pro renomované zákazníky
• mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• zaškolení s mentorem
• individuální finanční ohodnocení a benefity
• možnost práce v zahraničí
• odborný i pracovní růst

U nás vás očekává kariéra s budoucností. Nabízíme vám možnost používat a rozšiřovat vaše know-how při rozmanitých a exponovaných projektech. Díky našim plochým organizačním hierarchiím s krátkými rozhodovacími cestami umožňujeme každému angažovanému zaměstnanci realizaci vlastních nápadů a využití atraktivních možností kariéry.

Jdete do toho? Pak využijte dotazník pro uchazeče o zaměstnání na naší webové stránce www.edag.de nebo pošlete vaše materiály.

Prosíme uveďte ve Vaši žádosti o místo Vaše představy o výši platu, co nejbližším možném nástupu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1940428  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.