Produktový manažér junior

eD system a.s.

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislava
Termín nástupu
15.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie svojho predpísaného obchodného cieľa, zodpovednosť za jeho plnenie, v prípade výpadku nachádzanie nových možnosti predaja svojho tovaru za účelom naplnenia plánu
- aktívne a pravidelné sledovanie parametrov spojených so spravovaním komodít danej produktovej skupiny ( výška a štruktúra skladových zásob, opravné položky, predajné ceny, plnenie plánovaných ukazovateľov, počet zákazníkov)
-  pravidelné a čo najrealistickejšie forecastovanie predaja zvereného portfólia produktov
-  spracovanie technických a cenových ponúk
- vytváranie, rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi zvereného portfólia, promovanie produktov spoločnosti, získavanie informácií na podporu predaja produktov
-  zvyšovanie počtu svojich zákazníkov, pravidlené návštevy u svojich TOP 20 zákazníkov
- udržiavanie kontaktu s dodávateľmi za účelom dosiahnutia čo najvýhodnejších nákupných podmienok
- efektívne vynakladanie marketingových zdrojov na zvýšenie predaja, vyhodocovanie marketingových akcií
- práca s interným systémom – zakladanie kariet produktu, popis produktu v systéme, zaradenie produktu do produktového stromu, iné operácie v rámci IS
- zabezpečenie produktových školení o svojom produkte obchodným manažérov spoločnosti
-  spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti
- reporting svojmu priamemu nadriadenému
- plnenie pracovných úloh definovaných nadriadeným

eD´system považuje svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom stavia svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovnať v jednej z popredných IT distribútorských spoločností na Slovensku ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a nefinančnými benefitmi s ohľadom na ich súkromný život.

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

eD´system hľadá komunikatívneho kolegu plného entuziazmu do svojho nákupného tímu.
- komunikačné, vyjednávacie a predajné zručnosti
- príjemné vystupovanie a proklientský prístup
- samostatnosť a zodpovednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh
- orientácia na cieľ, flexibilita
- vodičský preukaz B
- znalosť IT produktov, prehľad a orientácia v IT oblasti - veľkou výhodou

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2943837  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou