Asistent/ka obchodného / nákupného oddelenia

eD´ system

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie cenových ponúk, zakladanie objednávok, faktúr, i.
- podpora pre pridelených partnerov a zákazníkov
- zastrešenie content manažmentu
- podpora nadriadeného
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

Pracovné miesto asistenta/tky obchodného oddelenia je vytvorené v rámci stážového programu spoločnosti, avšak stážistu považujeme za plnohodnotného člena nášho tímu.
Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
- motivujúca finančná odmena a dlhodobá spolupráca
- odborné školenia a iné vzdelávacie aktivity
- pravidelné stretnutia s členmi manažmentu
- sociálny a benefitný program
- priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Entuziastický a pozitívny prístup
- Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť na sebe pracovať

ED System Slovakia s.r.o. je popredná IT distribučná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu už vyše dvadsať rokov. ED system Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny ED Group, ktorá pôsobí v Strednej Európe. Niekoľkoročná história spoločnosti je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov, neustále sa rozširujúce portfólio produktov a služieb pružne reaguje na nové zmeny v celom IT segmente. Komplexná ponuka služieb a produktov a vybudované partnerské vzťahy s poprednými dodávateľmi technológií garantujú správnu kombináciu zdrojov a prostriedkov na využite nových príležitostí. Tento proaktívny prístup uplatňujeme nielen vo vzťahu k veľkým a stredným partnerom, ale aj k sieti drobných podnikateľov a živnostníkov.

Adresa spoločnosti

eD´system Slovakia s.r.o.
Stará Vajnorská 21
831 04 Bratislava
ID: 2739434   Dátum zverejnenia: 27.9.2016