Asistent/ka na obchodnom oddelení

eD´ system

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívna podpora celej obchodnej skupiny
• administratívna podpora nadriadeného
• práca s interným systémom – zakladanie kariet produktu, popis produktu v systéme, zaradenie produktu do produktového stromu, iné operácie v rámci IS
• administratívna činnosť pre pridelených dodávateľov/partnerov
• podávanie informácií o nákupných podmienkach, nových výrobkoch, akčných nákupných cenách
• fakturácia, objednávanie tovaru
• spracovanie interných databáz, ich aktualizácie v oblasti produktových/obchodných informácií
• príprava analýz a reportov (predaje, marže, obraty) vybraných produktových skupín, vyhotovovanie prezentácií
• pravidelný reporting nadriadenému

eD´system považuje svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom stavia svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovnať v jednej z popredných IT distribútorských spoločností na Slovensku ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a nefinančnými benefitmi s ohľadom na ich súkromný život.

Vrátane životopisu nám zašlite krátky motivačný list na našu e-mailovú adresu kariera@edsystem.sk

V správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

eD´system hľadá komunikatívneho kolegu plného entuziazmu do svojho obchodného tímu.
- komunikatívnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa
- príjemné priateľské vystupovanie
- prozákaznícky prístup
- prax na obchodnej pozícií výhodou
- znalosť produktov IT segmentu výhodou

ED System Slovakia s.r.o. je popredná IT distribučná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu už vyše dvadsať rokov. ED system Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny ED Group, ktorá pôsobí v Strednej Európe. Niekoľkoročná história spoločnosti je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov, neustále sa rozširujúce portfólio produktov a služieb pružne reaguje na nové zmeny v celom IT segmente. Komplexná ponuka služieb a produktov a vybudované partnerské vzťahy s poprednými dodávateľmi technológií garantujú správnu kombináciu zdrojov a prostriedkov na využite nových príležitostí. Tento proaktívny prístup uplatňujeme nielen vo vzťahu k veľkým a stredným partnerom, ale aj k sieti drobných podnikateľov a živnostníkov.

Adresa spoločnosti

eD´system Slovakia s.r.o.
Stará Vajnorská 21
831 04 Bratislava
ID: 2275138   Dátum zverejnenia: 10.10.2016