Recepčná/recepčný

eD system a.s.

Miesto práce
Pestovateská 9, 821 04, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedanie za chod recepcie
- ústretová komunikácia so zákazníkmi a návštevníkmi spoločnosti
- vybavovanie objednávok, práca s pokladňou
- spracovanie a evidencia dát o odberateľoch v internom systéme spoločnosti
- evidencia, skenovanie a archivácia obchodných zmlúv a ostatných interných dokumentov
- spracovanie a evidencia došlej a odchodzej pošty
- preberanie a prepájanie telefonátov
- ohlasovanie a uvádzanie návštev, zaistenie občerstvenia
- evidencia dochádzky všetkých zamestnancov, vydávanie stravných lístkov
- administratívna podpora podľa potreby nadriadeného
- pravidelný reporting nadriadenému

eD´system považuje svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom stavia svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovnať v jednej z popredných IT distribútorských spoločností na Slovensku ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a nefinančnými benefitmi s ohľadom na ich súkromný život

Svoje štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

V správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, hospodárske, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická osobnosť s priateľským a ústretovým vystupovaním
- výborné komunikačné zručnosti
- entuziazmus do práce, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť cudzieho jazyka je vítaná
- skúsenosti s prácou s pokladňou sú vítané
- MS Office (Outlook, Word, Excel)

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2162785  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou