Obchodný manažér

eD system a.s.

Miesto práce
Osloboditeľov 33, 040 17, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne využívanie elektronických kanálov za účelom predaja produktov portfólia spoločnosti pridelenému setu zákazníkov
- aktívna a pravidelná komunikácia so zverenými zákazníkmi za účelom zvýšenia obratu a marže spoločnosti. zaistenia spokojnosti zverených zákazníkov, získavanie nových obchodných príležitostí a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- príprava vstupov na uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- plnenie stanoveného plánu (obrat + zisk)
- zodpovednosť za svoje dosahované obchodné výsledky
- sledovanie trhových trendov v segmente zverených zákazníkov
- komunikácia s marketingovým oddelením pri plnení obchodných cieľov spoločnosti
- inovácia predajných a obchodných aktivít
- navrhovanie zmien v produktovom portfóliu s cieľom čo najlepšieho pokrytia dopytu
- reportovanie priamemu nadriadenému

- zázemie významnej IT spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na tuzemskom trhu
- motivujúci finančné ohodnotenie
- bohatý zamestnanecký (benefitný a motivačný) program
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dynamickom kolektíve
- príjemné a motivujúce pracovné prostredie

Svoje štruktúrované životopisy v slovenskom a v anglickom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

V správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky praxe v obchodnej/IT oblasti
- obchodné, prezenčné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie a chuť učiť sa nové veci
- organizačné schopnosti, flexibilita, kreativita a samostatnosť
- rozvinutý time-managament a ťah na bránku

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2144984  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky