Účtovník

eD system a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Plat zložený zo základnej a motivačnej zložky/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletná zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva dohodnutej oblasti (tovar, služby, banky alebo iné, dohodnuté so zamestnancom)
- kontrola správnosti účtovných zápisov
- inventarizácia zostatkov vybraných účtov
- aktívna účasť na spracovaní mesačnej uzávierky
- aktívna účasť pri kontrolách z Daňového úradu, resp. príprava podkladov podľa požiadaviek vedúceho
- aktívna účasť pri kvartálnych interných auditoch podľa požiadaviek vedúceho

Práca v príjemnom kolektíve stabilnej spoločnosti
Zaujímavé zamestnanecké výhody

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovu adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje osloviť iba záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

- minimálne SŠ s maturitou, ekonomické zameranie výhodou
- prax v účtovníctve minimálne 5 rokov
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- podvojné účtovníctvo - pokročilá úroveň
- znalosť anglického jazyka vítaná
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
- zmysel pre prácu v tíme, ochota pracovať s nasadením
- dobré komunikačné schopnosti

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1706056  Dátum zverejnenia: 2.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat zložený zo základnej a motivačnej zložky/dohodou