Reagujte bez životopisu

Kuchár

ECOLOGY LIFE, s. r. o.

Miesto práce
Bardejovská 48, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacBonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zwicker restaurant dopĺňa úspešný tím kuchyne.
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve, kde má každý záujemca možnosť profesijného rastu, ako aj vzdelávania sa a zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti v Prešove aj v Košiciach.
- práca v tíme profesionálov.
- istota pracovnej pozície aj počas pandémie (zamestnancom bola poskytnutá práca aj v doterajších pandémiách).
- dobré platové podmienky.
- zamestnanecká strava za mierny poplatok.
- multisport karta.
- zamestnanecká zľava vo všetkých našich prevádzkach.
- možnosť pracovať aj na iných pozíciách, či prevádzkach v rámci firmy.

Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde sa naučíš veľa nových a zaujímavých informácii z oblasti gastronómie.

Uchádzač by mal mať aspon 3 ročnú prax v kuchyni. Skúsenosti zo zahraničia vítané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- prax

Vitajte v našej spoločnosti. Naše portfólio tvoria bistrá Nico caffé, reštaurácia Zwicker, Bufet Automat, pekáreň Kromka, Loft bar & caffé a pražiareň Spojka. Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve, kde má každý záujemca možnosť profesijného rastu, ako aj vzdelávania sa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2252631  Dátum zverejnenia: 25.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac