Technical & Regulatory Affairs Manager/Product manager/

Ecolab spol. s r. o.

Miesto práce
Čajakova 18, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnost Ecolab s.r.o. hľadá nového kolegu na pozíciu Technical & Regulatory Affairs Manager/Product manager. Na tejto pozícii budete zodpovedný/á za koordináciu všetkých aspektov produktového managementu v našej spoločnosti, za úlohy, ktorými zaistíte dodržiavanie existujúcich zákonov, predpisov, povolení týkajúcich sa ochrany zdravia, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
Budete sledovať aktuálny vývoj legislatívy a konkrétne požiadavky autorít, permanentne sa vzdelávať, zoznamovať sa so zákonmi, predpismi a povoleniami týkajúcimi sa oboru a budete ich implementovať podľa lokálnych a koncernových požiadaviek. Budete pripravovať, koordinovať a zaisťovať všetky potrebná povolenia a registrácie potrebná pre úspešné zavedenie produktov a ich udržanie na trhu v zmysle existujúcej legislatívy.

Náplň práce:
- Registrácie produktov – pripravovanie podkladov a sprocesovanie prechodných registrácií biocídnych výrobkov a notifikácií zdravotníckych pomôcok na ŠÚKL; spolupráca s centrálou spoločnosti (EU autorizácie)
- Sledovanie legislatívnych zmien na národnej a európskej úrovni vo všetkých oblastiach, ktoré sa týkajú nášho produktového portfólia, komunikácia s predstaviteľmi kompetentných orgánov, spolupráca s centrálou (zodpovedanie otázok týkajúcich sa legislatívy, vybavovanie registrácii v súlade s požiadavkami a prioritami); spolupráca s ostatnými oddelením pri implementácii legislativních zmien do prax
- Externá i interná spolupráca pri zabezpečovaní súladu a plnenia legislatívnych požiadaviek
- Príprava podkladov pre uvedení produktov na trh – konsolidácia podkladov a vyhodnotenie dát; informácie o produktoch – podklady pre zavedenie do systému, dopĺňanie údajov do ERP systému, poskytovanie informácií týkajúcich sa produktov pre podklady pre odpadové výkazníctvo
- Spracováva a distribuuje produktovo – špecifické marketingové informacie a marketingové materiály pre interné i externé použitie
- Koordinácie externej a internej komunikácie - s regulačnými úradmi, štátnymi inštitúciami a oddeleniami v rámci spoločnosti
- Participácia pri tvorbe KBU (karta bezpečnostných údajov), infolistov – spolupráce s centrálou, preklady a kontrola (spolupráce s marketingovým oddelením)
- Tvorba a participácia pri príprave etikiet - preklady textov, korektúry a schvaľovanie viacjazyčných etikiet, tvorba lokálnych etikiet
- Komunikácia a podpora zákazníka - posielanie KBU a infolistov, tvorba bezpečnostných inštrukcií, posielanie COA, vypĺňanie dotazníkov dodávateľa a komunikácia ohľadom registrácií, povolení a pod.
- Správa odpadového hospodárstva – vypracovávanie pravidelných hlásení a komunikácia s relevantnými autoritami a organizáciami zodpovednými za realizáciu legislatívnych nariadení
- Pravidelný reporting za oblasť zodpovednosti Produkt managera a plnenie úloh podľa pokynov nadriadených
- Tréning a informovanie ostatných zamestnancov v oblasti prislúchajúcej zodpovednosti
- Typy produktov: chemické zmesi - detergenty, čistiace a iné prípravky, biocídne výrobky, kozmetické prípravky, zdravotnícke pomôcky, elektrozariadenia

- Zázemie a sociálne výhody medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti ( príspevok do DDS, ai. )
- Adekvátne finančné ohodnotenie odpovedajúce náročnosti danej pozície ( 14 platov, prémie)
- Notebook a mobilný telefón
- Práca so silnou a známou značkou
- Možnosť ďalšieho rozvoja, vzdelávania a profesijného rastu
- Práca v stabilnom kolektíve

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na kandidáta:
- Vzdelanie v oboru chémie, farmácie (Požadované VŠ vzdelanie)
- Min. 5 let skúseností na obdobné pozícii/v oboru
- Znalosť potrebnej legislatívy v Technical Regulatory&Affairs – lokálna, európska (oblasť odpadov, uvádzanie produktov na trh)
- Pokročilá znalosť anglického jazyka – (dokumentácia a komunikácia s centrálou v anglickom jazyku)
- PC Skills – profesionálne užívateľská znalosť MS Office
- Dobré prezentační a komunikačné zručnosti
- Samostatnosť, schopnosť organizovať si prácu, cieľavedomosť, osobnostné predpoklady
- Orientácia na detail

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti:
Nadnárodná, celosvetovo pôsobiaca spoločnosť Ecolab je svetovým lídrom v hygienických riešeniach v oblasti gastronómie, spracovania potravín, stravovacích zariadení, zdravotníckych zariadení, hygieny priemyselných objektov, v technológii úpravy a servisu vôd a energetických technológiách. Ecolab je dôveryhodným partnerom, ktorý pracuje v zákulisí prevádzok zákazníkov po celom svete, aby riešil ich problémy a pomáhal im uspieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3033058  Dátum zverejnenia: 26.4.2017