Customer Service Asistant / Fakturant

Ecolab spol. s r. o.

Čajakova 18, 811 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2015 alebo ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pozícii bude zodpovedný za prijímanie a spracovanie objednávok, komunikáciu s odberateľmi a fakturáciu.
Náplň práce / Zodpovednosť:
- činnosti súvisiace so spracovaním a vybavovaním odberateľských objednávok
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi na dennej báze
- fakturačné činnosti
- riešenie prepravných dispozícii súvisiacich s prepravou tovaru k zákazníkom
- spolupráca s obchodnými zástupcami spoločnosti a evidencia ich skladov
- riešenie odberateľských reklamácii a ostatných požiadaviek zákazníkov
- spolupráca pri spracovaní nájomných zmlúv na zariadenia a kontrola ich platnosti
- sledovanie a dodržiavanie úverových limitov zákazníkov
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácii databázy zákazníkov
- dopĺňanie databázových zostáv

Práca v stabilnej spoločnosti.
Sociálne výhody vyplývajúce z politiky nadnárodnej spoločnosti. Motivujúce mzdové ohodnotenie.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku, spolu s motivačným listom. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
Angažovanosť pri dosahovaní cieľov spoločnosti
Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
Ochota pracovať v tíme
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilnosť, precíznosť, pracovné nasadenie, ochota pracovať nadčas a asertívny prístup k zákazníkom

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti:
Nadnárodná, celosvetovo pôsobiaca spoločnosť Ecolab je svetovým lídrom v hygienických riešeniach v oblasti gastronómie, spracovania potravín, stravovacích zariadení, zdravotníckych zariadení, hygieny priemyselných objektov, v technológii úpravy a servisu vôd a energetických technológiách. Ecolab je dôveryhodným partnerom, ktorý pracuje v zákulisí prevádzok zákazníkov po celom svete, aby riešil ich problémy a pomáhal im uspieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2027154  Dátum zverejnenia: 25.2.2015