Oblastný zástupca/Oblastný technik

ECOHOME Group s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Dunajská Streda, okres Senica, okres Skalica, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný systém odmeňovania (priemerný zárobok 1500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a predaj fotovoltického systému, využitie štátnej dotácie pre zákazníkov
- obhliadka a kontrola funkčnosti plastových a hliníkových okien u vopred dohodnutých zákazníkov

- garantované stretnutia na každý deň vo vašom okolí
- motivačný systém odmeňovania (priemerný zárobok 1500 €)
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- manuálna a technická zručnosť
- obchodné myslenie a skúsenosti z predaja
- schopnosť samostatnej práce
- príjemné vystupovanie
- morálna bezúhonnosť
- vlastný automobil

Spoločnosť ECOHOME Group s.r.o., vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvalít života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizácie nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2930697  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný systém odmeňovania (priemerný zárobok 1500 €)