Obchodník GPS systémových riešení

ecofleet slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
15.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť (http://ecofleet.com/sk) hľadáme obchodníka pre predaj GPS systémových riešení, ktorého bavia nove výzvy, akvizície, klienti. Ma skúsenosti s automobilovým priemyslom, automobilovými komponentami, s logistickými službami, nákladnou prepravou, ma technické zameranie ako vzdelanie alebo hobby.
Práca je veľmi flexibilná, veľa mimo kancelárie, v teréne s klientmi.
Pozícia je vhodná tak pre najskúsenejšieho obchodníka, avšak nebránime sa ani motivovaným absolventom, ktorí majú vôľu a chuť sa učit nove veci.
Uprednostňujeme uchádzačov z NR/ TT, nakoľko v tejto lokalite bude obchodník vyhľadávať obchodné príležitosti resp. vykonávať starostlivosť o zákaznikov."

služobné auto aj na súkromné účely
mobilný telefón + paušál
notebook
prijemný kolektív
možnosť sa vzdelávať
flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite váš životopis do 30/11/2015.
V sprievodnom liste nám prosím zodpovedajte na tieto jednoduché 2 otázky:

1. Poznáte GPS zariadenia? Z pracovnej/ osobnej skúsenosti?
2. Ako sa vám lepšie pracuje? V kolektíve alebo ste sólo hráč? Prečo?

Výberove konanie by malo byt ukončené a vyhodnotene do 15/12/2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technicky zručný
flexibilný
prozákaznícky
spoľahlivý
samostatný
skúsený vodič
PC znalosti na pokročilej úrovni

Optimalizujte svoj vozový park a náklady
Ecofleet je popredný dodávateľ GPS systémových riešení pre vozový park a tím manažment v
Škandinávii a pobaltských krajinách. Či máte 10 alebo 100 vozidiel - my vám
ponúkame riešenie, ktoré vyhovie vašim potrebám.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2333904  Dátum zverejnenia: 23.11.2015