Administratívna pracovníčka - účtovníčka

Eco Impex, s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na vedenie evidencie faktúr, triedenie prijatých dodávateľských faktúr. Náplňou práce bude takisto koordinácia toku financií, evidencia prijatých i vyšlých platieb, aktívne účtovanie a fakturácia, ako aj komunikácia s vedením a ostatnými spolupracovníkmi spoločnosti v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme flexibilnú a zodpovednú osobu ovládajúcu anglický jazyk, ktorá je schopná vedenia účtovnej sekcie našej spoločnosti. Skúsenosti s účtovníctvom, vedením účtovnej evidencie a komunikáciou sú základnými podmienkami na získanie pracovnej pozície.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť podnikajúca v oblasti prepravy a sprostredkovania služieb, ktorá otvára novú pobočku, do ktorej hľadáme schopných mladých ľudí.
ID: 1860796  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac