Čašník / čašníčka v 4* hoteli na TPP

Eco friendly Hotel Dalia

Miesto práce
centrum mesta, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zmenový čašník/čašníčka.
Hľadáme šikovných, zodpovedných a flexibilných ľudí na pozíciu čašník/čašníčka. Požadujeme seriózny prístup, spoľahlivosť a chuť pracovať. Pracovná náplň zahŕňa komplexnú starostlivosť o zákazníka, obsluhu podľa štandardov hotela, prípravu nápojov, prácu s pokladňou. Potrebné príjemné vystupovanie, prezentačné schopnosti, zmysel pre detail. Predchádzajúca prax výhodou, v prípade záujmu o TPP podmienkou. Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou. Ak chceš patriť do nášho tímu tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

- motivujúci systém odmeňovania
- školenia
- práca na zmeny v mladom kolektíve
- možnosť profesionálneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Nástup: ihneď
Vaše žiadosti so životopisom a fotografiou prosím zašlite na adresu: manager@hoteldalia.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

prax výhodou

Spoločnosť pôsobí na trhu hotelierstva a gastronómie od roku 2001. V Košiciach v centre mesta prevádzkuje 4* Eco friendly hotel Dália, jediný hotel na východnom Slovensku s Enviromentálnou značkou EÚ, s 37 izbami, reštauráciou, kaviarňou, banketovou sálou a štýlovými salónikmi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eco-friendly Hotel Dália****
Löfflerova 1
040 01 Košice
ID: 879496   Dátum zverejnenia: 18.10.2016