Elektrikár - skladnik

ECO-Farm Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 578, Nitra - Janíkovce, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie manuálnej práce s poľnohospodárskymi komoditami v skladových priestoroch
vykladanie a nakladanie voľne loženého obilia z/do kamiónov
vystavovanie potrebných dokumentov /dodacie listy, CMR/
fyzické preberanie, kontrola materiálu na sklad
vykonávanie opráv a nastavenia elektrického zariadenia v sklade
prevádzka a údržba skladovej a spracovateľskej techniky
riešenie porúch a technických výpadkov
vykonávanie ďalších činností podľa pokynov nadriadeného
údržba hospodárskeho dvora
kvalifikácia na obsluhu elektrických zariadení podľa platných vyhlášok

Uchádzači o danú pozíciu nás môžu kontaktovať zaslaním životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú následne kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

manuálna zručnosť
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita

ECO-Farm Nitra s.r.o. sa zaoberá ekologickou poľnohospodárskou prvovýrobou, skladovaním bio tovarov ako aj ich manipuláciou. Na Slovensku pôsobíme od r.2001. Naše produkty ako aj naskladnené tovary realizujeme hlavne na zahraničných trhoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2182475  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou