Technik správy budovy

ECE Projektmanagement Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Metodova 6, 82108 Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce pre nového kolegu bude:

- vykonávanie pravidelných kontrol a evidenciu porúch na technických zariadeniach budovy
- úržba centra, vrátane inštalatérskych, zámočníckych a stolárskych prác
- kontrola a opravy porúch elektroinštalácie a zariadení, výmena svetelných zdrojov
- starostlivosť o dielňu a zverený materiál
- kontrola a evidencia náhradných dielov
- kontrola čistoty a poriadku v priestoroch budovy

Ponúkame:

- zázemie stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív spolupracovníkov
- čisté prostredie moderného nákupného centra
- flexibilita

Pokiaľ sme vzbudili Váš záujem, zašlite nám prosím, na dole uvedený e-mail, Váš životopis v slovenskom jazyku.

Dopredu ďakujeme za Váš čas,
kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nového kolegu na pracovnej pozícii očakávame:

- minimálne Vyhláška 508/2009 §21
- ochota pracovať na zmeny
- prechodný alebo trvalý pobyt v Bratislave alebo blízkom okolí
- dobrú fyzickú kondíciu
- záujem a orientáciu v oblastiach technologického zariadenia budov

Zároveň požadujeme:

- príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilitu
- samostatnosť
- dôslednosť pri plnení pracovných úloh, zmysel pre detail, poriadok a čistotu

- manuálnu zručnosť na drobné pomocné práce a údržbárske práce

Prevádzkovateľom Nákupného centra Centrál je spoločnosť ECE, ktorá spravuje viac ako 300 nákupných centier a budov.
Vďaka tomu je jednotkou na európskom trhu. Už päťdesiat rokov vyvíja, plánuje, realizuje, prenajíma a organizuje podnikanie veľkých nákupných galérií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Metodova 6
821 08 Bratislava
ID: 2237503   Dátum zverejnenia: 5.10.2016